INFORMACE - O SPOLEČNOSTI


Společnost TZMO Czech Republic s.r.o. byla založena v roce 2002. Je jednou z osmnácti zahraničních poboček polského koncernu TZMO SA (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA – Toruňské závody obvazových materiálů a. s.). TZMO SA funguje na polském trhu již od roku 1951 a patří mezi přední světové výrobce hygienických a zdravotnických výrobků. Díky své vysoké kvalitě jsou výrobky TZMO SA prodávány v 80 zemích světa.

TZMO Czech Republic s.r.o. je výhradním distributorem výrobků společnosti TZMO SA v České republice. Zboží dodává do všech distribučních kanálů, jako jsou obchodní řetězce, nezávislý trh, nemocnice, sociální instituce a lékárny. Nabízí dámské hygienické výrobky Bella a Evita, výrobky pro intimní hygienu a kosmetiku pro dospívající Bella For Teens, plenky a dětskou kosmetiku Happy a Panda, kosmetiku pro suchou a citlivou pokožku Seni Care a inkontinenční pomůcky Seni, zdravotnický materiál Matopat. Naše výrobky nesou příslušná označení jakosti CE, ISO 9001 a ISO 13485.

Součástí obchodní politiky TZMO Czech Republic s.r.o. je propojení vysoké kvality výrobků s přijatelnými cenami a vysokou úrovní poskytovaných služeb.

Co nabízíme:
Bella Hygienické výrobky pro ženy
Bella Cotton Široký sortiment vatových výrobků pro komplexní péči o celou rodinu
Bella for Teens Hygienické a kosmetické výrobky pro mladé dívky
Evita Hygienické výrobky pro ženy
Panda Dětské plenky, podložky a vlhčené ubrousky
Happy a Happy Care Dětské plenky, podložky, vlhčené ubrousky a kosmetika
Seni Hygienické výrobky pro inkontinentní ženy a muže
Seni Care Komplexní péče o suchou a citlivou pokožku
Matopat Široký sortiment náplastí a zdravotnického materiálu
BOM Sterilizační materiál