INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKYNeneseme žádnou odpovědnost za nesprávné použití dodaného výrobku, zdravotnické pomůcky nebo kosmetiky. Doporučované přípravky jsou přípravky s pozitivní odezvou v praxi nebo ekonomicky výhodná balení. Nepředstavují však žádné doporučení pro konkrétní stav nebo léčbu. O konkrétní kontraindikaci se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Zpracování objednávky

Zasláním objednávky stvrzuje kupující (objednatel) uzavření kupní smlouvy s prodávajícím v rozsahu, kvalitě, množství a ceně uvedené v této objednávce. Kupující zasláním objednávky také potvrzuje, že se seznámil se všemi podmínkami dodání zboží, tedy zejména s nákupním řádem, ochranou osobních dat, reklamačním řádem a návodem jak správně nakupovat. Rovněž potvrzuje, že byl seznámen s koncovou cenou, včetně částky za dopravu zboží.

Zásilky jsou odeslány objednateli nejdéle ve lhůtě 72 hodin od přijetí e-mailové objednávky tak, aby bylo zajištěno jejich dodání objednateli nejdéle ve lhůtě čtyř dnů od přijetí objednávky (v případě platby kartou se expedice odvíjí od data přijetí platby na účet). Pokud nelze zásilku z jakýchkoliv důvodů dodat, nebo ji lze expedovat jen částečně, objednavatel je do tří dnů od přijetí objednávky informován o této skutečnosti.

Zboží objednané v sobotu, neděli nebo ve státní svátek zasíláme následující pracovní den.

V případě storna objednávky nás prosím neprodleně kontaktujte telefonicky (viz. kontakt). Naši pracovníci Vám sdělí stav zpracování objednávky možnosti storna. Zabalené a expedované objednávky už nelze stornovat.

Prosté zaslání objednávky kupujícím na adresu prodávajícího není zpoplatněno.

Doprava a poštovné

Zboží v současné době dodáváme prostřednictvím zásilkové služby DPD pouze na území České republiky.

Úhrada zboží je možno provést:
A. při dodání zboží (platba hotovostí nebo kartou)
B. předem převodem na účet 064450-6005970038/6300 (zboží bude zasláno až po přijetí platby na účet)
Daňový doklad je vždy součástí zásilky.

Poštovné a doprava:
Kurýrní služba DPD    121 Kč
Osobní odběr    0 Kč    (pouze v případě platby převodem na účet předem)
Příplatek za dobírku    29 Kč    (v případě platby při dodání zboží)
Při objednávce nad 1000 Kč včetně DPH je dopravné zdarma.

Kurýrní služba DPD doručuje zásilky na doručovací adresu uvedenou při objednávce. Oznámení o doručení je příjemci zasíláno den předem prostřednictvím nebo emailu nebo SMS spolu s číslem zásilky a výší doběrečného v případě zásilky na dobírku. Příjemce může okamžitě po obdržení zprávy začít online sledovat pohyb zásilky a zjistit si předběžný čas doručení na www.dpd.cz, stačí pouze znát číslo zásilky. Stav zásilky si lze také ověřit pomocí automatického nástroje na zákaznické lince DPD 841 700 700. Doručení zásilky je avizováno kurýrem telefonicky v den doručení.

Při nezastižení na udané adrese obdrží příjemce emailové upozornění o neúspěšném pokusu o doručení. Při prvním neúspěšném pokusu zanechá kurýr na místě oznámení o doručení. V ceně přepravy jsou zahrnuty tři pokusy o doručení v průběhu pěti pracovních dní. V případě, že příjemce není přítomen při pokusu o doručení, má možnost změnit termín nebo adresu doručení na www.chcisvujbalik.cz. K přihlášení je nutné zadat číslo, které je uvedené na oznámení o doručení.

Expedice objednávky probíhá maximálně do tří pracovních dnů od přijetí objednávky.

Vrácení nepoužitého zboží

V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit je možné pouze nepoužité a nepoškozené zboží spolu s originálem daňového dokladu (faktura). Při narušení originálního obalu nebo ztrátě originálního daňového dokladu (faktury) není možné zboží bez uvedení oprávněného důvodu vrátit.

Zboží zašlete ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží doporučeně na adresu firmy TZMO Czech Republic s.r.o. (viz. kontakt ). Peníze za zboží budou vráceny po dohodě se zákazníkem a to bankovním převodem ve lhůtách uvedených v občanském zákoníku. Platné číslo bankovního účtu musí být součástí vrácené zásilky (doporučujeme uvést ho na původní fakturu).

Poškození při dopravě

Pokud zásilka nese viditelné stopy poškození, zásilku nepřebírejte. Všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za případné poškození ručí.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel potvrzuje, že všechny osobní údaje registrovaných zákazníků budou použity pouze k naplnění smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím. S výjimkou zabezpečení dopravy objednaného zboží zvoleným dopravcem (jména, adresa, případně telefon) a hodnocení realizované transakce nebudou předávány třetím stranám.

Při udělení souhlasu v registraci je možno využít e-mailové adresy registrovaného zákazníka k zasílání e-mailové korespondence.

Provozovatel internetového obchodu Care4you.cz se zavazuje, že při nakládání s osobními údaji kupujícího bude postupovat v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., tj. v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.

Na Vaši písemnou žádost budou všechny uchovávané údaje o Vás neprodleně odstraněny.

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.